Een dagdeel gevuld met WordPress onderwerpen voor gevorderden. Zoveel mogelijk zonder programmeren, maar af en toe ook een beetje code.
Bedoeld voor halfgevorderden die meer willen van WordPress. Omdat dit een ½-daagse cursus betreft, is wel enige basiskennis van WordPress vereist.(neem contact op bij twijfel)
Kies de datum en tijdstip dat jou het beste uitkomt!
- Mogelijk op elke locatie in Nederland; ook aan huis of In-company
- Volledige aandacht van trainer door persoonlijke begeleiding
- Na de cursus is nog extra 30 minuten nazorg inbegrepen
- Inclusief lesmateriaal
- Inclusief certificaat
Ook mogelijk als in-company training
Aantal deelnemers: 1
Bij deelname met meer personen is korting mogelijk, neem hiervoor contact op.
Cursusduur: dagdeel(4 uur)
Cursuslocatie
De maatwerk cursus kan op elke locatie in Nederland en Vlaanderen worden gegeven. Dit kan in onze cursusruimte op loopafstand van het Amsterdam Centraal, maar ook in-company(ook aan huis).
Locatie Mogelijkheden
- Amsterdam
Zonder extra kosten op elke zelfgeorganiseerde locatie(ook aan huis), of op onze cursuslocatie op loopafstand van Amsterdam CS. - De rest van Nederland
Met aanvullende kosten op elke zelfgeorganiseerde locatie.(ook aan huis) Kosten zijn gebaseerd op afstand in km per auto tot Amsterdam. Klik hier voor indicatie afstand. (opent in nieuw venster).
Op aanvraag kunnen wij indien gewenst tegen een extra vergoeding ook een cursusruimte in andere plaatsen organiseren.
Voorkennis:
Om de Cursus goed te kunnen volgen is basiskennis van WordPress noodzakelijk. Enige programmeer kennis kan goed van pas komen.
Programma van de cursus:
- Zelf een plugin maken
- De WordPress loop
- Pagina sjabloon maken
- Functions.php bestand
- Custom Post Types
- Kinderthema maken
- Aanpassingen met eenvoudige code
- Werking template structuur
- Widget-gebieden toevoegen
- Conditionele widgets
- Met praktische tips en handige hulpmiddelen
Datum
Bekijk hier onze agendaKlik op de begintijd om ook de eindtijd te zien.
In het weekend is helaas nooit mogelijk.
€480,00 – €755,00 *
Geen geschikte datum? of een ander onderwerp? bekijk dan ook onze VIP privétraining.
= Klik hier = voor aanmelden reservelijst, vrijblijvende offerte, of een andere vraag.
* Exclusief 21% btw.
** Wanneer je nog geen website bezit, verzorgen wij een tijdelijke oefenomgeving waarmee je kan werken. Het is dan mogelijk om deze naderhand te verplaatsen naar jouw eigen webhosting. Het naderhand overzetten is inbegrepen bij de cursus, een domeinnaam en webhosting niet.
NB. Voor werknemers is er vaak een opleidingsbudget beschikbaar bij de werkgever. Werkgevers en ondernemers kunnen scholingskosten als bedrijfskosten in mindering brengen op de winst.
Naast onze cursussen bieden wij ook op maat gemaakte workshops en privétrainingen aan. Op die manier is er altijd een training of cursus die bij jou past.
Als je twijfelt over de juiste keuze, neem dan even contact op, wij helpen je graag verder.